• ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

کسب درآمد از طریق فروش کالا


کسب درآمد از طریق فروش کالا

فروش كالا و خدمات در اشكال مدرن آن با كم كردن هزينه ها و گستردگي بيشتر توانسته به سرعت جاي فروش سنتي را بگيرد، در صنعت تجارت، یکی از مهمترین روش های کسب و کار، استفاده از شیوه های نوین خرید و فروش اینترنتی است. اینترنت با ایجاد گسترده ترین بازار هدف، بستر مناسبی است تا کالای خود را به مخاطبان معرفی کرده و براحتی اقدام به فروش آن نمایید. در این همین راستا فروشگاه های اینترنتی با سرعت فزاینده ای در حال رشد هستند. از سویی دیگر مخاطبان نیز با جستجویی ساده می توانند، با مشاهده موارد گوناگون از کالای درخواستی، بهترین را از نظر کیفیت و قیمت تهیه کنند.خريد و فروش پستي

یکی از دغدغه های مهم فروشنده و خریدار اینترنتی نحوه حمل کالا و نیز نحوه پرداخت وجه آن است. هزینه های بالای تردد شهری از قبیل مراجعه به بانک، دفاتر حمل و نقل و بسیاری موارد دیگر، باعث می شود تا خریداران به همان شیوه سنتی خرید و فروش اقبال نشان دهند. اما استفاده از شیوه نوین خرید پستی تا حدود زیادی این مشکل را مرتفع ساخته است.

سیستم خرید پستی یا C.O.D به روشی از خرید و فروش اینترنتی گفته می شود که در آن کالای فروخته شده از طریق فروشگاه اینترنتی، توسط مأمورین شرکت پست جمهوری اسلامی از محل فروشگاه جمع آوری شده و به نشانی خریدار، در سراسر کشور ارسال می شود. مبلغ کالا نیز به همراه هزینه حمل و نقل طی فاکتور صادر شده از خریدار در محل و پس از تحویل کالا، به مامور پست پرداخت می شود. در این شیوه، دیگر نیازی به مراجعه خریدار به بانک جهت واریز وجه کالا نیست. فروشنده نیز از تأمین امنیت کالای ارسالی، وصول مبلغ و یا برگشت کالا مطمئن خواهد بود.

فروتل ارائه دهنده درگاه فروش ايران با آماده سازي پرتال جامع درگاه فروش كليه خدمات فروش كالا و خدمات را با تكيه بر فناوري هاي نوين و امكانات ايران در زمينه فروش كالا و خدمات ارائه كرده است و مطابق تصوير بالا براحتي مي توانيد در كمتر از يك روز شعبه فروتلي فروش خود را براي فروش كالا و خدمات و فايل مجازي در سراسر ايران افتتاح نماييد و بدون ريسك و هزينه زيادي مي توانيد خدمات متنوع بازاريابي و فروش و حمل و نقل را دريافت نماييد و در مدتي كوتاه محصولات و خدمات خود را معرفي نماييد.

شعبه فروتل شعبه اي مجازي از فروشگاه شما خواهد بود و در كنار فروش جاري شما مي تواند شما را تبديل به فروشنده اي قدرتمند نمايد.

لینک منبع از سایت فروتل

    بازگشت به راهنمای جامع درگاه تبلیغات فروتل در اصفهان