• ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

چگونه فروتلي شويم؟(عضويت در فروتل)


چگونه فروتلي شويم؟(عضويت در فروتل)

مراحل عضويت و استفاده از خدمات درگاه تبليغات و فروش ايران بسيار آسان است و در تمام شهرهاي ايران نمايندگي هاي فروتل آماده ارائه مشاوره و راهنمايي به شما هستند

نحوه ي عضويت در فروتل و دريافت خدمات درگاه تبليغات و فروش ايران

همانطوريكه در تصوير بالا مشاهده مي نماييد ثبت نام در درگاه تبليغات ايران رايگان است و كافيست از طريق سايتfrotel.com ثبت نام فروشنده را انجام داده و بلافاصله درگاه تبليغات ايران شما فعال مي گردد و از بخش ورود فروشنده سايتfrotel.com مي توانيد وارد شويد و از امكانات متعدد تبليغاتي كه تمامي روشهاي تبليغاتي ممكن در ايران را شامل مي شود استفاده نماييد و به صورت سراسري يا منطقه اي به صورت هدفمند براي كالا و خدمات خود تبليغات نماييد بدون اينكه از دفتر كار خود خارج شويد و حتي هزينه اي بيشتر پرداخت نماييد و از تخفيفات و روشهاي تبليغاتي منحصر بفرد و انحصاري درگاه تبليغات ايران در فروتل بهره مند شويد.

فروشندگان كالا و خدماتي كه مايل هستند از امكانات فروشندگي علاوه بر امكانات تبليغاتي درگاه تبليغات فروتل بهرهمند شوند كافيست از داخل پنل درگاه تبليغات خود ارتقاء پنل را بزنند و يكي از انواع ارتقاء بسته به زمينه فعاليت خود و تكميل فرمهاي مربوطه درگاه تبليغات و فروش خود را فعال نمايند.

پس از اينكه ارتقاء توسط شما ثبت گردد حداكثر ظرف يك روز كاري درخواست بررسي و درخواست ارتقاء شما تاييد و فعال مي گردد و مي توانيد از امكانات متعدد فروتل براي فروش كالا و خدمات خود بهره مند شويد.

   

با فعال سازي درگاه تبليغات و يا درگاه فروش فروتل امكانات متعدد تبليغاتي و فروشندگي براي شما فعال مي شود و شعبه مدرن فروشگاهي فعال مي شود

و كسب موفقيت چشمگير در جذب و حفظ مشتري را تجريه خواهيد كرد. تمام تكنيكهاي خلاقانه و رسانه هاي تبليغاتي ايران بصورت يكجا و كامل، بسيار ساده و سريع در خدمت شماست و براحتي مي توانيد كسب و كار خود را متحول كنيد.
« درگاه تبليغات و فروش ايران » دريچه اتصال مستقيم و بدون واسطه به كل رسانه ها و پتانسيل تبليغاتي ايران و سامانه هاي جديد فروش مي باشد.

لینک منبع از سایت فروتل

    بازگشت به راهنمای جامع درگاه تبلیغات فروتل در اصفهان