• ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

آشنايي كلي با فروشگاه ساز پارسي تك


آشنايي كلي با فروشگاه ساز پارسي تك

فروشگاه ساز پارسي تك توسط تيم فني فروتل كاملا اختصاصي طراحي و اجرا گرديده است و ويژه فروشندگان و همكاران بازارياب كه عضو فروشندگان يا همكاران فروتل شده اند مي باشد.

  • نسخه ويژه فرشندگان: سايت فروشگاهي اختصاصي با امكانات متعدد فروشگاهي و خبري با قابليت متعددي مديريتي و مديريت ظاهر و قالب سايت با سئوي قوي و  امكانات كاملا متناسب و هماهنگ با پنل فروشندگي فروتل مي باشد و در كمتر از ۴۸ ساعت از زمان درخواست راه اندازي سايت توسط فروتل راه اندازي مي گردد.
  • نسخه ويژه همكاران بازارياب:سايت كاملا اختصاصي بازاريابي و تبليغاتي مشابه سايت فرشندگان است و محصولات پورسانت دار فروشندگان به صورت خودكار در بخش افزودن از فروتل1 مديريت آن اضافه شده و بنا به خواست همكاران دردسته بندي كه در سايت ايجاد مي كنند نمايش داده مي شود و امكانات متعدد مديريت محصولات و بخش خبري و مديريت قالب با سئوي قوي در اختيار همكاران گرامي قرار مي گيرد.

بسياري از فروشنده ها در شروع كار سايت نداشته و هزينه هاي زيادي بابت طراحي و هاست و دامنه به شركتهاي مختلف پرداخت مي كنند ولي غالبا به دليل عدم آشنايي كافي و عدم بازدهي مناسب پس از مدتي بلااستفاده شده و با توجه به نياز مستمر پشتيباني برنامه و هاست و تمديد دامنه با مشكلات متعددي روبرور مي شوند.

به همين دليل فروتل در كنار سرويسهاي متعدد درگاه تبليغات و فروش امكان جانبي فروشگاه ساز را به فروشندگان و همكاران خود ارائه مي دهد و فقط كافيست فروشندگان اسمي براي سايت (دامنه) خود انتخاب نمايند  توسط فروتل ثبت و هاست اختصاص داده شده و سايت فروشگاهي در كمتر از ۴۸ ساعت راه اندازي مي گردد و پشتيباني دائمي فروتل به صورت رايگان هميشه در اختيار فروشندگان و همكاران گرامي مي باشد و بدون صرف هزينه و وقت زيادي مي توانند سايتهاي متعددي را از فروتل دريافت نمايند.

هزينه راه اندازي سايت:

  • سايت فروشندگي: به هر فروشنده يك سايت فروشگاهي با هاست و دامنه IR به همراه پشتيباني دائمي به صورت رايگان هديه داده مي شود و سايتهاي بعدي درخواستي با مبلغ ۹۹ هزار تومان راه اندازي مي گردد.
  • سايت تبيلغاتي : بازاريابها با تنظيم دي ان اس ها در زمان ثبت دامنه خود مي توانند درخواست فروشگاه ساز تبليغاتي را ثبت نمايند و نياز به پرداخت وجهي براي اينكار نداشته و در صورتيكه از همكاري با فروتل درآمدي داشته باشند مبلغ ۲۰ هزار تومان از حساب كاركرد همكاري آنها بابت فروشگاه ساز كسر مي گردد و سايتهاي بعدي درخواستي با مبلغ ۹۹ هزار تومان راه اندازي مي گردد.

لینک منبع از سایت فروتل

    بازگشت به راهنمای جامع درگاه تبلیغات فروتل در اصفهان