• ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

آشنایی با پنل فروشنده


شما اگر توليد كننده يا فروشنده كالا يا خدماتي باشيد و مي خواهيد آنرا گسترش دهيد يا مي خواهيد كار جديدي را شروع كنيد با عضويت در بخش فروشنده مي توانيد علاوه بر فعاليتي كه قبلا داشته ايد از طريق فروتل نيز آن را به شكلي مدرن انجام دهيد كه اصطلاحاً شعبه كاري جديدي براي شماست كه همان دفتر كار مدرن شما نيز مي باشد و در كمتر از ۲۴ ساعت كليه امكانات فروشندگي در اختيار شما قرار مي گيرد كه هزينه عضويت در بخش فروشندگي بسته به زمينه فعاليت شما بين ۴۰ تا ۱۳۰ هزار تومان متغيير خواهد بود كه با عضويت فروشنده در سايت isfahan-ads.ir شروع مي شود . وارد پنل مربوطه شده و ارتقاء پنل را زده و ميزان هزينه و نوع ارتقاء را مشاهده مي نماييد.

لازم به ذکر است که عضویت و ارائه پنل کاربری و استفاده از امکانات تبلیغی کاملاً رایگان بوده و مبلغ ذکر شده مربوط به ارتقاء پنل می باشد.)

ضمناً شماازطریق لجستيك نیز براي بسته بندي و ارسال و كارهاي انبارداري مي توانيد در شهرهايي كه فروتل سرويس لجستيك راه اندازی نموده استفاده كنيد .

مهارت هاو اطلاعات لازم جهت کار با فروشگاه:

تا حدي كه بتوانيد سايتي را باز كنيد و پرينت بگيريد و كارهاي عادي را انجام دهيد كافيست، سايت هديه كاملا حرفه اي توسط فروتل به صورت اختصاصي و بدون اينكه هيچ تبليغي از فروتل باشد براي شما راه اندازي مي گردد كه ظرف ۲۴ ساعت از زمان درخواست شما براي سايت راه اندازي مي شود كه مديريتي بسيار ساده داشته و نياز به هيچ اطلاعات فني خاصي نخواهد داشت . همچنین فروتل آموزش هاي لازم را نيز به روش هاي مختلف در اختيار شما قرار مي دهد.