• ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

مراحل شروع به کار درگاه فروش


 

در صورتیکه درگاه تبلیغات خود را به درگاه تبلیغات و فروش ارتقاء داده اید، روند کلی فعالیت به شرح زیر است.

چهار مرحله ی اصلی جهت شروع به کار:

 

مرحله 1: درخواست فروشگاه ساز

 

  • با کلیک بر روی درخواست فروشگاه ساز جدید یک دامنه IR که آزاد باشد به همراه شناسه نیک هندل خود وارد نمایید ظرف 48 ساعت سایت فروشگاهی حرفه ای که سبد خرید پنل فروش شما نیز می باشد فعال می گردد.

توجه: جهت بررسی آزاد بودن دامنه می توانید بر روی لینک مقابل کلیک کنید (بررسی آزاد بودن دامنه IR)

توجه: جهت دریافت شناسه نیک هندل در سایت www.nic.ir بر روی ساخت شناسه کاربری کلیک و ثبت نام رایگان نمایید، حتما در زمان ثبت نام در بخش رابطها گزینه نمایندگان انتخاب شده باشد.

توجه: در صورتیکه خودتان دامنه ای دارید که استفاده نمی کنید می توانید دی ان اس های آنرا به موارد زیر تغییر و آنرا از بخش درخواست فروشگاه ساز اعلام نمایید.

ns5.serv-33.com

ns6.serv-33.com

توجه: هر تعداد سایت فروشگاهی می توانید درخواست دهید  سایت اولی که درخواست دهید هدیه فروتل است که با هاست و دامنه و پشتیبانی دائمی به صورت رایگان می باشد و سایتهای بعدی 99 هزار تومان هزینه خواهد داشت و صاحب سایت فروشگاهی حرفه ی خواهید شد که قابلیت تبدیل به هر شکلی که بخواهید با هر امکاناتی که نیاز دارید را دارد.

 

مرحله 2: ورود محصولات (مهمترین مرحله)

 

  • این بخش مهمترین مرحله شروع کار است که اگر می خواهید فروش بالایی داشته باشید بایستی به صورت حرفه ای محصولات را به صورت کامل و با تمام جزئیات به صورت تکی یا گروهی اضافه نمایید، بهتر است برای افزودن هر محصول حداقل یک روز  وقت بگذارید و با توضیحات، آپشنها، ویژگی ها، عکس ها، بنرها و فیلمهای آموزشی و تبلیغاتی و ... محصول خود را در سیستم معرفی نمایید. اینکه نیاز به صبر و حوصله داشته و فقط یک مرتبه انجام می شود و موتور محرک فروشگاه شماست، اگر در این زمینه تخصصی یا فرصت کافی را ندارید حتما از طراح حرفه ای گرافیک کمک بگیرید.

 

مرحله 3: ثبت سفارش

 

  • در صورتیکه دو مرحله قبل را به خوبی انجام داده اید فروش بالایی خواهید داشت که روزانه از بخش سفارش معلق آماده ارسال می نمایید و به اشکال مختلفی مانند ارسال پستی یا شخصی، ایمیل محصول مجازی و یا ارائه خدمات محصول یا خدمت خود را به مشتری عرضه می نمایید.

 

مرحله 4: توزیع و تسویه

 

  • پس از ارائه کالا یا خدمات به مشتری وجود دریافتی هفته ای دو مرتبه یکشنبه و چهارشنبه وجوه دریافتی به حساب شما واریز می گردد.

 

 

بخشها و امکانات مختلف تبلیغاتی و گزارش گیری در پنل شما وجود دارد که می توانند در افزایش فروش و مدیریت فروش و پشتیبانی استفاده نمایید.